Telewizja dozorowa CCTV

Na dzień dzisiejszy systemy telewizji dozorowej spotykamy praktycznie wszędzie. Masowa produkcja urządzeń przez wielu producentów na świecie umożliwiła dostęp dla coraz większej rzeszy użytkowników.

Technologie bazujące na systemach IP stają się coraz bardziej popularne. Wprowadzenie standardu ONVIF umożliwiło tworzenie systemów składającego się z urządzeń różnych producentów. W realizacjach bazujemy na okablowaniu strukturalnym umożliwiającym tworzyć elastyczny i nowoczesny monitoring wysokiej jakości bez wielkich nakładów na infrastrukturę.

Urządzenia na podstawie których budujemy systemy do wybrani producenci których katalog produkcji obejmuje kompletne systemy z zachowaniem ciągłości produkcyjnej, gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Rozwiązania takie umożliwiają zapewnienie w pełni bezpieczeństwa funkcjonowania systemu.

Nasza oferta obejmuje cały proces związany z wykonaniem i przekazaniem systemu telewizji dozorowej do eksploatacji i użytkowania, począwszy od projektu, przez montaż, wdrożenie i uruchomienie systemu.