Zaufany serwis przeciwpożarowy.
  • Numer jeden wśród dostawców

    usług przeciwpożarowych
  • Liczne certyfikaty

    oraz referencje zleceniobiorców.
  • Zaangażowane przedsiębiorstwo

    w rozwój technologii.

O nas

Wszystko zaczęło się w 1988 roku. Wtedy założyłem nietypową firmę o nazwie Nuklid z techniką izotopową w rodowodzie. Zdobyte uprawnienia, “rynek” oraz nowe technologie przesunęły mój krąg zainteresowań w obszar zabezpieczeń przeciwpożarowych obiektów. Obecnie oferta firmy obejmuje dodatkowo integrację systemów w ramach “inteligentnego budynku” – w tym sygnalizacji pożaru, odprowadzania dymu i ciepła, zabezpieczenia technicznego, rozgłaszania, automatyki oraz gospodarka mediami i sieci teleinformatycznych w integracji.

Inwestowanie w ludzi młodych pozwoliło mi wychować kadrę dobrych fachowców. Miarą jakości świadczonych przez moją firmę usług są liczne referencje i certyfikaty.

Zapraszam państwa do współpracy z firmą Nuklid a tym samym poszerzenia grona tych, którzy nam do tej pory zaufali.

Od ponad 30 lat zajmujemy się kompleksową realizacją oraz serwisem m.in. systemów kontroli dostępu, telewizji nadzoru, systemów sygnalizacji alarmu pożarowego, jak i wiele innych, które znajdą Państwo w naszej ofercie. Dbamy o przejrzystość, czas oraz profesjonalne wykonanie usług. Pracujemy na terenie całej Polski tworząc dokumentację oraz serwisując duże obiekty.

Naszą misją jest wsparcie obiektów, które wymagają specjalistycznej wiedzy oraz możliwości technologicznych. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi przynosimy bezpieczeństwo wielu mieszkańcom Polski.